You are here

Ziemāju un sēklu kodināšanai, lauksaimniekiem pieejama jaunā pieskares un sistēmas iedarbības kodne VIBRANCE® DUO. Paredzēta kviešu, tritikāles un rudzu aizsardzībai pret slimībām, kas izplatās ar sēklu un caur augsni: sniega pelējums, melnplaukas, kviešu plēkšņu plankumainība, sakņu puves un graudaugu rizoktonija. Deva: 2.0 l/t. 

  PĒTĪJUMI NELIEK VILTIES  
VIBRANCE® DUO
KVALITATĪVĀKA SĒKLAS MATERIĀLA AIZSARDZĪBA

Kodnes sastāvā ir divas darbīgās (aktīvās) vielas - sedaksāns un fludioksonils. Sedaksāns ir pirazolu – karboksamīdu grupas plaša spektra fungicīds, kas raksturojas kā sukcināta- dehidrogenāzes inhibitors (SDHI) ar kompleksu iedarbību. Šī viela ir izveidota īpaši tikai sēklu kodināšanai. Fludioksonils ir fenilpirolu grupas plaša spektra pieskares fungicīds ar ilgstošu iedarbības laiku. Produkta formulācija ir speciāli izvēlēta Baltijas valstīm.

Jaunajai darbīgajai vielai sedaksānam piemīt arī biostimulējoša iedarbība uz sakņu sistēmu, kā rezultātā straujāk aug viss augs. Notingemas Universitāte izmēģināja trīs dažādas sedaksāna devas, visi rezultāti uzrādīja lielākas sakņu masas 55.attīstības stadijā, turklāt nebija novērojamas slimību pazīmes.

   VESELĪGU SAKŅU PRIEKŠROCĪBAS:
   Labāka ūdens uzņemšana no augsnes
   Labāka barības vielu uzņemšana no augsnes     
   Izturīgāki augi pret stresa radītiem apstākļiem un kaitēkļiem   
   Veiksmīga ziemāju parziemošana

Fungicīds sēklas materiāla kodināšanai

VIBRANCE® DUO ir pieskares un sistēmas iedarbības fungicīds kviešu, rudzu un tritikāles sēklas materiāla kodināšanai. Kombinētas iedarbības fungicīds ierobežo graudaugu slimības, kuru ierosinātāji atrodas uz sēklu virsmas, sēklu iekšienē vai augsnē un ietekmē vispārējo auga attīstību, iedarbojoties uz sakņu sistēmu. Lielāka sakņu masa ļauj augam labāk uzņemt barības vielas un labāk izdzīvot nelabvēlīgos apstākļos.

Veiktie pētījumi liecina, ka papildus aizsardzības efektam pret kaitīgo slimību vēl plašāku klāstu, jaunā darbīgā viela stimulē augu sakņu masas veidošanos, kas veicina auga labāku augšanu, nodrošina labāku ziemcietību un palielina ražu.

   AKTĪVO VIELU IEDARBĪBAS SPEKTRA EFEKTIVITĀTE  
KODNE KVIEŠIEM,
RUDZIEM UN TRITIKĀLEI
VIBRANCE® DUO ir ražots pēc patentētas Formula M tehnoloģijas, kas nodrošina labāku graudu virsmas pārklājumu ar kodni (labāka produkta noturība uz sēklām). Tā rezultātā veidojas ne tikai kvalitatīvāka sēklas materiāla aizsardzība, bet arī zemāks putekļainības līmenis sējas laikā un precīzākas izsējas normas graudu labākas birstamības rezultātā. 
VIBRANCE® DUO darbīgo (aktīvo) vielu efektivitāte pret galvenajām graudaugu slimībām
LATĪNISKAIS NOSAUKUMS KAITĪGAIS ORGANISMS Sedaksāns Fludioksonils
Rhizoctonia spp Rizoktonija 3 2
Monographella nivalis Sārtais sniega pelējums 3 3
Tilletia caries Kviešu cietā melnplauka 3 3
Ustilago tritici Kviešu putošā melnplauka 3 1
Urocystis occulta Rudzu stiebru melnplauka 3 3
Septoria nodorum Kviešu plēkšņu plankumainība 0 3
Fusarium spp Sakņu puves 1 3

IEDARBĪBAS SPEKTRA EFEKTIVITĀTE: 3 = ļoti laba 2 = laba 1 = daļēja 0 = vāja

Spēcīga aizsardzība – impulss turpmākai augšanai

Mēs uzdrošinamies apgalvot, ka VIBRANCE® DUO ir viens no labākajiem kodināšanas risinājumiem tirgū. Produkta formulācija ir speciāli izvēlēta Baltijas valstu tirgum. Jaunais Formula M uzlabojums ļaus sasniegt vēl precīzāku izsējas normu. Lietojot Vibrance Duo kodni, lauksaimnieki aizsargās graudaugu sēklu no augsnē atrodamajiem slimību ierosinātājiem un slimību ierosinātājiem, kas izraisa rizoktoniju.

  LABS STARTS AUGŠANAI

VIBRANCE® DUO NODROŠINA NE TIKAI KVALITATĪVU SĒKLAS MATERIĀLA AIZSARDZĪBU, BET ARĪ LABĀKU ZIEMCIETĪBU UN RAŽAS PIEAUGUMU.

     VIBRANCE® DUO
LABĀKAI SAKŅU SISTĒMAS
AIZSARDZĪBAI UN ATTĪSTĪBAI