Personas datu aizsardzība

Paziņojums par konfidencialitāti

Ievadswww.syngenta.lv ko pārvalda datu pārvaldnieks Syngenta Polska Sp. z o.o., Polija (turpmāk tekstā - Syngenta). Jūsu privātums ir ļoti svarīgs mums. Syngenta ir sagatavojusi šo paziņojumu par konfidencialitāti (tālāk Paziņojums vai Paziņojums par konfidencialitāti), lai iepazīstinātu Jūs ar to, kā Syngenta savāc, apkopo, lieto un pārvalda Jūsu personīgo informāciju un informāciju, kas sniegta šajā vietnē.

Stājās spēkā no: 2018.g. 25.maija

Paziņojuma piemērošanas joma Paziņojumā ir ietverti personas dati un informācija (turpmāk tekstā - Personiskie dati), ievākti šajā vietnē. Personiskie dati - dati, kas identificē Jūs personiski atsevišķi vai kopā ar mūsu informāciju par Jums. Personas datu piemēri: Jūsu vārds, adrese, e-pasta adrese, tālruņa numurs u.c.

Jūsu piekrišana. Izmantojot šo vietni, Jūs piekrītat šajā Paziņojumā aprakstītajām darbībām (ieskaitot šīs vietnes sīkdatņu politiku). Ja Jūs nepiekrītat šim Paziņojumam vai sīkdatņu politikai, neizmantojiet šo vietni. Mēs paturam tiesības jebkurā laikā mainīt Paziņojumu vai sīkdatņu politiku. Visas izmaiņas tiks izdarītas Paziņojumā vai sīkdatņu politikā, un būtiskās izmaiņas tiks attiecinātas tikai uz darbībām un informāciju, kas tiks izmantotas nākotnē. Mēs iesakām regulāri pārskatīt šo Paziņojumu un sīkdatņu politiku, lai pārliecinātos, vai Jūs zināt par visām izmaiņām un par to, kā tiek izmantota Jūsu informācija.

Vietne apkopo Personas datus

Personiskie dati ir informācija, kas dod mums iespēju uzzināt, kas Jūs esat. Personas dati tiek pieprasīti, pasūtot pakalpojumu, nosūtot mums atsauksmes un citos gadījumos. Piemēram, šī informācija var ietvert: Jūsu vārdu, adresi, e-pasta adresi. Šāda informācija var tikt glabāta mūsu kontaktu un administrēšanas datubāzē vai sakarā ar kopā veiktā vai veicamo darbu, vai tāpēc, ka mēs uzskatām, ka Jums būs interese iegūt materiālus par mūsu biznesu, produktiem, programmām un pakalpojumiem. Tas dod mums iespēju efektīvi pārvaldīt mūsu attiecības, uzlabot mūsu vietni un mūsu pakalpojumus.

Personiskā identifikācijas informācija attiecas uz informāciju, kas tiek izmantota statistikai, un pati par sevi neļauj identificēt konkrētu personu vai saimniecības subjektu, bet ir atkarīga no tā, ko Jūs darāt, kad apmeklējat vietni. Piemēram, šī informācija var ietvert domēnu, no kura izveidojat savienojumu ar internetu, tīmekļa vietnes apmeklējuma datumu un laiku, kā arī tās vietnes tīmekļa vietni, no kuras Jūs esat novirzīts uz šo vietni. Šo informāciju izmanto vispārīgā veidā, lai padarītu vietni lietotājiem noderīgāku un pievilcīgāku.

Sīkdatnes un līdzīgas tehnoloģijas.

Mēs izmantojam sīkdatnes un citas tiešsaistes tehnoloģijas, lai savāktu informāciju un atbalstītu noteiktas mūsu vietņu funkcijas. Sīkfaili sniedz informāciju par to, kā apmeklētāji izmanto mūsu vietnes: kādas lapas tiek apmeklētas un kādā secībā, kādas saites viņi lieto un cik ilgi viņi paliek katrā lappusē.

Mēs to darām, lai:

 • Analizētu un uzlabotu mūsu reklāmas kampaņu efektivitāti;
 • Atbalstītu un uzlabotu mūsu vietņu funkcionalitāti un iespējas, piemēram, lai palīdzētu Jums izvairīties no nepieciešamības atkārtoti ievadīt informāciju, kas jau ir mūsu datu bāzē, vai nodrošinātu izvēles iespējas, kuras Jūs izvēlējāties, apmeklējot mūsu vietnes pēdējo reizi;
 • Personalizētu Jūsu pieredzi, kad apmeklējat mūsu vietnes.

Mūsu apkopotā informācija, izmantojot tīmekļa tehnoloģijas, neindentificē Jūs personīgi.

Ja Jūs nevēlaties saņemt sīkfailus, varat iestatīt pārlūkprogrammā sīkdatņu atsaukšanu vai lai Jūs brīdinātu, kad sīkdatne ir lejupielādēta datorā. Jūs varat arī noņemt mūsu sīkdatnes, kad Jūs izejat no vietnes. Apmeklējot mūsu vietni, nav nepieciešams pieņemt mūsu sīkdatnes (piemēram, Jūsu pārlūkprogrammai ir noteiktas sīkdatņu atmešanas opcijas), taču šādā gadījumā Jūs nevarēsiet izmantot visas mūsu vietnes funkcijas un iespējas. Plašāka informācija sniegta šīs vietnes Sīkdatņu politikā.
 

Syngenta personisko datu izmantošana

Vietnē apkopo Personas datus:

 • Lai nodrošinātu produktus, informāciju un pakalpojumus, kurus Jūs pieprasāt;
 • Drošības apsvērumu dēļ vai attiecībā uz jebkādiem juridiskiem pienākumiem, kas jāizpilda;
 • Sazinieties ar mums ar īpašiem piedāvājumiem un citu informāciju, kas, mūsuprāt, būs Jums interesanta, ja Jūs esat devis mums atļauju to darīt.
 • Pamatojoties uz likumīgām interesēm, mēs cenšamies:
  • Nodrošināt Jūs ar efektīvu klientu apkalpošanu;
  • Sniegt Jums personalizēto mūsu vietnes izmantošanas pieredzi;
  • Sniegt Jums informāciju un saziņu saistībā ar mūsu vietnes izmantošanu;
  • Uzaicināt Jūs piedalīties aptaujās un sniegt mums atsauksmes;
  • Uzlabot vietnes saturu, funkcionalitāti un lietojamību;
  • Uzlabot savus produktus un pakalpojumus;
 • Jebkuriem citiem mērķiem, kas norādīti piemērojamajā privātuma paziņojumā vai citā līgumā starp Syngenta un Jums.


Ar ko Syngenta dala manu personisko informāciju?
Pakalpojumu sniedzēji. Mēs kopīgi izmantojam personas datus ar uzņēmumiem un organizācijām, kas sniedz pakalpojumus mūsu vārdā, piemēram, uzņēmumiem, kas mums sniedz atbalsta pakalpojumus (piemēram, datu glabāšanas pakalpojumi un vietņu mitināšanas pakalpojumi) vai palīdz reklamēt mūsu produktus un pakalpojumus (piemēram, trešo pušu uzņēmumi, kas darbojas e-pasta mārketingā). Šīs trešās puses izmanto personas datus, kurus mēs dalām tikai ar mūsu pakalpojumiem, un veicam komerciāli pamatotus pasākumus, lai nodrošinātu Jūsu personas datu konfidencialitāti un drošību.

Syngenta uzņēmuma iekšpusē. Mēs varam koplietot ar mūsu Syngenta savāktos personīgajos datus uzņēmuma iekšienē vai kopā ar citām Syngenta filiālēm, lai veiktu savstarpēju mārketingu un citiem mērķiem. Ja Jūs nevēlaties lai Jūsu personas dati tiktu koplietoti ar citas Syngenta filiāles locekli, jebkurā laikā varat atcelt savu pakalpojumu, nosūtot e-pasta vēstuli vai rakstisku pieprasījumu mūsu datu aizsardzības inspektoram - Dataprivacy.lv@syngenta.com.

Uzņēmējdarbības nodošana. Jūsu personas dati var tikt nodoti uzņēmumam, kas iegādājies „Syngenta“ akcijas vai aktīvus, vienu no tās meitas uzņēmumiem vai kādu no mūsu uzņēmumiem, piemēram, ja notiek pārdošana, apvienošana, reorganizācija vai likvidācija. Ja šāda nodošana notiek, ieguvēja sabiedrība turpinās piemērot šādu privātuma politiku Jūsu personas datiem, kādai Jūs bijāt piekritis.

Likumu piemērošana un mūsu, kā arī citu tiesību aizsardzība. Mēs varam atklāt personas datus, ja labticīgi mēs ticam, ka informācijas izpaušana ir saskaņā ar piemērojamiem tiesību aktiem, tiesas lēmumiem vai izsaukšanu uz tiesu gadījumā. Mēs arī izpaužam personas datus, lai novērstu vai izmeklētu iespējamos pārkāpumus, piemēram, krāpšanu vai identitātes zādzību; lai mēs varētu izpildīt savus tiešsaistes lietošanas noteikumus vai citus noteikumus; vai aizstāvēt viņu tiesības, īpašumu vai viņu lietotāju un citu subjektu tiesības, īpašumu vai drošību.

Kopsavilkuma informācija. Mēs varam dalīties ar apkopoto demogrāfisko vai aptaujas informāciju ar trešajām pusēm, taču šī informācija ir anonīma un nesatur nekādus personas datus. Apkopotā informācija, ko mēs apkopojām, ietver anonīmu informāciju, kas iegūta, izmantojot sīkdatnes un citas līdzīgas izsekošanas tehnoloģijas, kā paskaidrots sadaļā par sīkdatnēm un līdzīgām tehnoloģijām.

Kā aprakstīts paziņojumā par konfidencialitāti. Mēs paturam tiesības izpaust Jūsu personas datus, kā aprakstīts jebkurā papildus konfidencialitātes paziņojumā tīmekļa vietnē (vai apgabalā), kurā Jūs sniedzat šo informāciju. Iesniedzot savus personas datus vietnē, Jūs piekrītat atklāt savus personas datus, kā aprakstīts konfidencialitātes paziņojumā.

Kā aprakstīts piekrišanā, noklikšķinot uz saites. Mēs paturam tiesības izpaust Jūsu personas datus, kā aprakstīts jebkuros lietojumos, noklikšķinot uz saites, kuru izmantojāt, kam Jūs esat devis piekrišanu.


Jūsu izvēles
Vispārīga informācija
Mēs cienām Jūsu tiesības izvēlēties veidus, kā mēs savācam, izmantojam un izpaužam Jūsu personisko informāciju. Lielākajā daļā gadījumu mēs lūgsim Jums norādīt savu izvēli, kad Jūsu personas dati tiek vākti. Mēs arī iekļausim atteikšanās pakalpojuma saites mūsu informatīvajos izdevumos vai reklāmas e-pasta ziņojumu vēstulēs, ko mēs nosūtam Jums, lai Jūs varētu mūs informēt, ka nākotnē Jūs nevēlaties saņemt šādas vēstules.

Tiešais mārketings

Pirms personisko datu izmantošanas tiešā mārketinga nolūkos (vai arī piekrītat, ka mūsu meitas uzņēmumi to darīs), mēs piedāvāsim Jums iespēju izvēlēties, vai Jūsu dati būs pieejami šādā veidā. Jebkurā laikā, ja vēlaties lai Jūs izņemtu no mūsu tiešā mārketinga sarakstiem, bez citiem pieejamiem veidiem, kas ir norādīts ar Syngenta noslēgtā līgumā vai citur, varat nosūtīt mums e-pastu vai rakstīt mūsu globālajam datu aizsardzības speciālistam - Dataprivacy.lv@syngenta.com. Kad mums būs nepieciešamā informācija, mēs izņemsim Jūs no savu adresātu sarakstiem. Piešķiriet mums saprātīgu termiņu, lai izpildītu Jūsu lūgumu.

Jūsu personīgo datu koplietošana
Skatīt sadaļu ar nosaukumu "Ar ko Syngenta dalās ar maniem personīgajiem datiem?", lai uzzinātu, kā mēs sniedzam Jūsu personisko informāciju trešajām pusēm un kādas izvēles Jums ir šajos gadījumos.

Kā Jūs varat izmantot tiesības attiecināmas uz savas personas datiem?

Mēs cenšamies saglabāt augstu pārredzamības līmeni mūsu apstrādātajos datos. Atkarībā no mūsu šajā paziņojumā aprakstīto Jūsu personas datu apstrādi, Jums ir šādas tiesības:

 • Iepazīties ar Jūsu Personas datiem, kurus pārvalda Syngenta, un saņemt to kopiju;
 • Pieprasīt, lai mēs labotu vai atjauninātu jebkādas neprecizitātes Personas datos vai visu nepilnīgu personīgo informāciju;
 • Lūgt mums noņemt vai izdzēst savus Personas datus;
 • Ierobežot mūsu apstrādājamo Jūsu personīgo datu apstrādi;
 • Pieprasīt, lai attiecīgi Jūsu Personas dati tiktu nodoti Jums vai pārsūtīti citam datu apstrādātājam (datu pārcelšana);
 • Pieprasīt, lai mēs pārtraucam apstrādāt Jūsu Personīgos datus tiešā mārketinga nolūkos.

Ja vēlaties izmantot savas tiesības, Jūs varat sazināties ar mums sūtot pa e-pastu Starptautiskajam datu aizsardzības uzraudzītājam - Dataprivacy.lv@syngenta.com. Mēs pēc iespējas ātrāk atbildēsim uz Jūsu pieprasījumu pēc tam, kad būsim izvērtējuši tā pamatotību.

Nepamatoti, mēs nekavējoties mainīsim Jūsu Personisko informāciju, ja mēs pieņemsim, ka tie ir neprecīzi, novecojuši, nepilnīgi, neatbilstoši vai maldinoši, pēc tam, kad būsim novērtējuši mērķus, kuriem dati tika vākti. Ja mēs tos esam labojuši un iepriekš esam atklājuši trešajai pusei, mēs arī informēsim trešo pusi, ja to pieprasa likums.

Ja nepiekrītam Jūsu pieprasījumam labot Jūsu Personas datus, mēs sniegsim Jums atteikuma iemeslus un veidus, kā Jūs varat iesniegt sūdzību par šādu lēmumu.

Cik ilgi Syngenta saglabā Jūsu Personas datus?

Mēs cenšamies nodrošināt, lai Jūsu Syngenta saglabātie personiskie dati būtu precīzi un atjaunināti. Mums nav mērķis saglabāt Jūsu Personas datus ilgāk, nekā nepieciešams, lai veiktu attiecīgos procesus, kas saistīti ar mūsu vietnes izmantošanu. Jūsu personas datu saglabāšanas periods ir atkarīgs no mērķa, kādā dati tiek vākti, tāpēc nav standarta saglabāšanas perioda. Tādēļ, atkarībā no apstākļiem, uzglabāšanas laiks var atšķirties. Citiem juridiskiem iemesliem, piemēram, juridiskām prasībām, mums var būt nepieciešams saglabāt personas datus ilgāk, nekā nepieciešams konkrētajam mērķim, kuram dati tika vākti. Tomēr šādos gadījumos mēs vairs aktīvi nepārvaldīsim Personas datus sākotnējam mērķim.

Plašāku informāciju par to, kur un cik ilgi tiek uzglabāti Jūsu Personas dati vai par datu izņemšanu, sazinieties ar mūsu starptautisko datu aizsardzības inspektoru -Dataprivacy.lv@syngenta.com.

Kā Syngenta uzglabā Personas datus?

Mēs atbalstām visaptverošu datu aizsardzības programmu, tostarp komerciāli balstītus administratīvus, fiziskus un tehnoloģiskus drošības pasākumus, lai aizsargātu Personas datus no nesankcionētas piekļuves, ļaunprātīgas izmantošanas un neatļautu vai nejaušu iznīcināšanu, pārveidošanu vai izpaušanu. Kamēr mēs veicam komerciālos piesardzības pasākumus, lai nodrošinātu atbilstošu drošības līmeni, mēs nevaram garantēt tiešsaistes pieejamību vai saglabāšanu mūsu datu aizsardzības datubāzēs.

Saites uz citām „Syngenta“ vietnēm

Šī vietne nodrošina saites uz citām vietnēm, kuras pārvalda „Syngenta“ vai citi „Syngenta“ uzņēmumi (citi (-as) „Syngenta“ tīmekļa vietne (-es)). Šīs Citas Syngenta vietnes ir atsevišķa un neatkarīga vietne. Katra ir paredzēta konkrētam mērķim. Katrai Citai „Syngenta“ tīmekļa vietnei ir savi lietošanas noteikumi un paziņojums par konfidencialitāti. Ja izmantojat vietnē sniegtās norādes uz saitēm, lai pārietu uz Citu „Syngenta“ tīmekļa vietni, veltiet pāris minūtes, lai pārskatītu Syngenta tīmekļa vietnes un jebkuras konfidencialitātes paziņojuma, kurā Jūs apmeklējat, noteikumus un nosacījumus.

Saites uz citām vietnēm

Šajā vietnē var būt saites uz citām vietnēm, kuras izmanto citi uzņēmumi, tostarp mūsu trešo pušu pakalpojumu sniedzēji, mūsu filiāles un citas trešo pušu vietnes. Šis Paziņojums neattiecas uz jebkādiem Personas datiem, kas apkopoti jebkurā trešās puses vietnē. Izmantojot mūsu vietnē esošās saites, lai dotos uz trešo pušu vietnēm, veltiet dažas minūtes, lai izlasītu šīs vietnes konfidencialitātes politiku.

Bērni

Mūsu vietne nav paredzēta bērniem līdz 13 gadu vecumam. Mēs neizmantojam mūsu vietni bērnu līdz 13 gadu vecumam Personīgo datu vākšanai vai tieša mārketinga veikšanai. Ja Jūs esat jaunāki par 13 gadiem, lūdzu, nesniedziet mums nekādus Personas datus. Ja mēs uzzinām, ka kāds līdz 13 gadu vecumam ir iesniedzis Personas datus vienai no mūsu vietnēm, mēs veiksim nepieciešamos pasākumus, lai noņemtu šādus Personas datus no mūsu datu bāzēm.

Īpašs paziņojums apmeklētājiem, kuri neatrodas Lietuvā

„Syngenta“ ir Polijas uzņēmums, kas atrodas Varšavā, Polijā. „Syngenta“ izmanto vietņu serverus un uzglabā datus Šveicē, Francijā, Amerikas Savienotajās Valstīs vai citās valstīs. Mēs varam nodot Jūsu Personas datus saviem pakalpojumu sniedzējiem un citiem uzņēmumiem, kas atrodas Šveicē, Francijā, ASV un citās valstīs, kā aprakstīts šajā paziņojumā. Dažādās valstīs tiek piemēroti dažādi privātuma likumi un noteikumi, un daži nodrošina zemāku juridisko aizsardzību Jūsu personas datiem nekā citi.

Atcerieties, ka neatkarīgi no tā, kur Jūsu Personas dati tiek vākti un apstrādāti, ja tie tika iegūti, izmantojot šo tīmekļa vietni, mēs nodrošināsim, ka tie ir aizsargāti kā paredzēts, Jums piemērotā Paziņojuma nosacījumos, jebkuros konfidencialitātes paziņojumos vai piekrišanās, uzklikšķinot uz saites.

Izmantojot šo vietni, Jūs piekrītat par savu Personīgo datu vākšanu, izmantošanu, nodošanu ASV vai jebkurai citai valstij pasaulē.

Piemērojamās tiesības un jurisdikcija

Šo Paziņojumu regulē Latvijas Republikas likumi. Latvijas Republikas vispārējās jurisdikcijas tiesām ir ekskluzīva kompetence izskatīt prasības, kas saistītas ar šo Paziņojumu.

Jautājumi, ieinteresētība un pretenzijas par mūsu konfidencialitātes praksi

Ja Jums rodas jautājumi vai šaubas par to, kā „Syngenta“ izmanto Jūsu Personas datus, varat sazināties ar mūsu starptautisko datu aizsardzības inspektoru Dataprivacy.lv@syngenta.com.

Jums ir arī tiesības iesniegt sūdzību datu aizsardzības uzraudzītājam (konkrētajā dzīvesvietā, darba vietā vai iespējamā pārkāpumā piederības dalībvalstī).