Syngenta pasaulē

Syngenta ir viens no lielākajām augu aizsardzības līdzekļu un sēklu ražošanas uzņēmumiem pasaulē.  Tā galvenais birojs atrodas Bāzelē, Šveicē. Pašreizējo kompānijas nosaukumu Syngenta ieguva 2000. gada 13.novembrī, kad tika apvienoti divi lieli uzņēmumi - Novartis un Zeneca. Mūsu kompānijai jau  ir gadu desmitiem bagāta pieredze. Visā pasaulē uzņēmuma zinātnieki strādā ar visiem kultūraugiem vietējos apstākļos un dalās savās zināšanās ar citiem kolēģiem, lai labāk saprastu augu vajadzības un to valodu. Ļaut izpausties katra auga potenciālam - tāds ir Syngentas kā kompānijas galvenais mērķis.
2011. gadā Syngenta visā pasaulē apvienoja divus biznesa virzienus (augu aizsardzības līdzekļi un sēklas) vienā organizācijā un attīsta jaunu stratēģiju nākotnei. Tā rezultātā Syngenta var dot unikālu, vienotu risinājumu audzētāju vajadzībām un attīstīt vispusīgu piedāvājumu, kas atbilst visām prasībām ar ko sastopas lauksaimnieki.

Mēs strādājam ar lauksaimnieku acīm. Mūsu inovācijas palīdz audzētājiem pārvarēt vairākas problēmas - nezāles, kukaiņus un augu slimības. Neskatoties uz audzējamo kultūru - graudaugi vai rapsis, kukurūza vai rīsi, dārzeņi vai kafija - lauksaimnieki visā pasaulē uzticas Syngenta.