You are here


Sīkdatņu politika
 

Sīkdatņu politika
Mūsu mājas lapa www.syngenta.lv izmanto sīkdatnes, lai nodrošinātu funkcionalitāti vai uzlabotu Jūsu navigācijas iespējas šajā vietnē

Kas ir sīkdatnes?

Sīkdatnes ir mazi teksta faili, kurus Jūsu vietne var instalēt Jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad pirmo reizi apmeklējat vietni vai lapu. Sīkdatne palīdzēs mūsu vietnei vai citai vietnei atpazīt Jūsu ierīci tīmekļa vietnes apmeklējuma laikā. Tīmekļa vietnes indikatoram vai līdzīgam failam var būt tāda pati funkcionalitāte. Šajā politikā mēs izmantojam terminu "sīkdatnes", kā mēs saucam visus failus, kas šādā veidā apkopo informāciju.

Ir daudzas funkcijas, ko sīkdatnes dara. Piemēram, tās var palīdzēt mums atcerēties Jūsu preferences, analizēt, cik labi mūsu vietne darbojas, vai pat ļauj Jums piedāvāt saturu, kas, mūsuprāt, ir Jums vispiemērotākais.

Atsevišķas sīkdatnes savāc Personas datus, piemēram, ja Jūs pierakstoties, noklikšķinot uz "atcerēties mani", sīkdatne saglabās Jūsu konta nosaukumu.

www.syngenta.lv mājas lapā lietojamās sīkdatnes:

  • Nevāc jūs identificējošu informāciju;
  • Vāc vispārīgu informāciju, piemēram, no kādām mājas lapām ienāk apmeklētāji un kā viņi izmanto mūsu vietni vai vispārējo lietotāja atrašanās vietu
  • Netiks izmantotas, lai sniegtu informāciju trešām pusēm, piemēram, mārketinga kompānijām vai mediju reklāmas uzņēmumiem.
    Sīkdatnes nosaukums Apraksts
    _ga Fiksē apmeklētības statistiku. (GA - Universal Analytics)
    _gid Izmanto, lai noteiktu vietnes unikālos lietotājus un lai uzlabotu tīmekļvietnes satura kvalitāti, analizējot lietotāju paradumus, pastāv 24-stundas. (GA - Universal Analytics)
    Cookie-agreed Šī sīkdatne saglabā lietotāja izvēlēto sīkdatņu politiku.
    _cdfuid Izmanto, lai identificētu klientus, ja tiem ir tā pati IP adrese.
    as_js Nosaka vai lietotāja pārlūkprogrammā ir vai nav aktivēts JavaScript spraudnis

Jūs varat bloķēt sīkdatnes, aktivizējot iestatījumu savā pārlūkprogrammā, kas ļauj atcelt visus vai dažas sīkdatnes.

Tomēr, ja Jūs izmantojat pārlūkprogrammas iestatījumus, lai bloķētu visas sīkdatnes (tostarp pamata sīkdatnes), iespējams, ka nevarēsiet piekļūt vietnei vai tās daļai.

Saites uz citām „Syngenta“ vietnēm

Šī vietne nodrošina saites uz citām vietnēm, kuras pārvalda „Syngenta“ vai citi „Syngenta“ uzņēmumi („Citi (-as) „Syngenta“ tīmekļa vietne (-es)). Šīs Citas „Syngenta“ vietnes ir atsevišķas un neatkarīgas vietnes. Katra ir paredzēta konkrētam mērķim. Katra „Syngenta“ tīmekļa vietne tiek reglamentētra no savas Sīkdatnes politikas. Ja izmantojot vietnē piedāvātās saites, pāriesiet uz Citu „Syngenta“ vietni, atvēlējiet dažas minūtes, lai pārskatītu katras Jūsu apmeklētās „Syngenta“ vietnes sīkfailu politiku.

Norādes uz citām vietnēm

Šī vietne var saturēt informāciju par citu vietņu saturu vai norādēm uz citām vietnēm, kuras izmanto citi uzņēmumi, tostarp mūsu trešo pušu pakalpojumu sniedzēji, mūsu filiāles un citas trešo pušu vietnes, kā arī sociālās mediju vietnes, piemēram, „YouTube“, „Twitter“, „LinkedIn“ vai „Facebook“.

Tāpēc, apmeklējot lapu ar ievietotu saturu vai sekojot saitei uz trešās puses vietni, Jūs varat saņemt sīkdatnes no šīm vietnēm. „Syngenta“ nekontrolē vai neuzņemas atbildību par šīm sīkdatnēm, tāpēc, lai iegūtu plašāku informāciju, lūdzu, pārbaudiet atbilstošo trešās puses sīkdatņu politiku.

Arī dažās mūsu tīmekļa lapās mēs piedāvājam "koplietošanas lapas" logrīku, kas ļauj ērti koplietot saturu dažādās vietnēs, piemēram, „Facebook“, „Twitter“ ir „LinkedIn“. Šīs vietnes var izmantot sīkfailu, kad pievienojaties viņu pakalpojumiem. „Syngenta“ nekontrolē vai neuzņemas atbildību par šīm sīkdatnēm, tāpēc, lai iegūtu plašāku informāciju, lūdzu, pārbaudiet atbilstošo trešās puses sīkdatņu politiku.