Sīkdatņu politika


Sīkdatņu politika
 

Sīkdatņu politika
Mūsu mājas lapa www.syngenta.lv izmanto sīkdatnes, lai nodrošinātu funkcionalitāti vai uzlabotu Jūsu navigācijas iespējas šajā vietnē

Sīkdatnes

Mēs izmantojam sīkdatnes un citas tīmekļa tehnoloģijas, lai apkopotu informāciju un atbalstītu noteiktas mūsu vietņu funkcijas. Lai iegūtu vairāk informācijas, skatiet mūsu sīkdatņu politiku, kur varat pārvaldīt savu piekrišanu sīkfailu izmantošanai: https://www.syngenta.lv/cookies

Juridiskais pamats apstrādes darbībām, kas ir saistītas ar būtiskām sīkdatnēm, ir mūsu likumīgās intereses likumīgi pārvaldīt mūsu tīmekļa vietni (saskaņā ar VDAR 6. panta 1. punkta f) apakšpunktu). Juridiskais pamats apstrādes darbībām, kas ir saistītas ar nebūtiskām sīkdatnēm (preferences sīkdatnes, statistikas sīkdatnes, mārketinga sīkdatnes) ir jūsu piekrišana (saskaņā ar VDAR 6. panta 1. punkta a) apakšpunktu).

Saites uz citām „Syngenta“ vietnēm

Šī vietne nodrošina saites uz citām vietnēm, kuras pārvalda „Syngenta“ vai citi „Syngenta“ uzņēmumi („Citi (-as) „Syngenta“ tīmekļa vietne (-es)). Šīs Citas „Syngenta“ vietnes ir atsevišķas un neatkarīgas vietnes. Katra ir paredzēta konkrētam mērķim. Katra „Syngenta“ tīmekļa vietne tiek reglamentētra no savas Sīkdatnes politikas. Ja izmantojot vietnē piedāvātās saites, pāriesiet uz Citu „Syngenta“ vietni, atvēlējiet dažas minūtes, lai pārskatītu katras Jūsu apmeklētās „Syngenta“ vietnes sīkfailu politiku.

Norādes uz citām vietnēm

Šī vietne var saturēt informāciju par citu vietņu saturu vai norādēm uz citām vietnēm, kuras izmanto citi uzņēmumi, tostarp mūsu trešo pušu pakalpojumu sniedzēji, mūsu filiāles un citas trešo pušu vietnes, kā arī sociālās mediju vietnes, piemēram, „YouTube“, „Twitter“, „LinkedIn“ vai „Facebook“.

Tāpēc, apmeklējot lapu ar ievietotu saturu vai sekojot saitei uz trešās puses vietni, Jūs varat saņemt sīkdatnes no šīm vietnēm. „Syngenta“ nekontrolē vai neuzņemas atbildību par šīm sīkdatnēm, tāpēc, lai iegūtu plašāku informāciju, lūdzu, pārbaudiet atbilstošo trešās puses sīkdatņu politiku.

Arī dažās mūsu tīmekļa lapās mēs piedāvājam "koplietošanas lapas" logrīku, kas ļauj ērti koplietot saturu dažādās vietnēs, piemēram, „Facebook“, „Twitter“ ir „LinkedIn“. Šīs vietnes var izmantot sīkfailu, kad pievienojaties viņu pakalpojumiem. „Syngenta“ nekontrolē vai neuzņemas atbildību par šīm sīkdatnēm, tāpēc, lai iegūtu plašāku informāciju, lūdzu, pārbaudiet atbilstošo trešās puses sīkdatņu politiku.