You are here

Konkurss ir sācies – iegūsti skaistākā ELATUS® Era lauka titulu

Jaunumi
06.03.2020

Galds, kas pārklāts ar baltu galdautu kviešu laukā, gardēžu ēdieni, dzīvā mūzika un labāko draugu pulks. Šīs vasaras idille var kļūt par realitāti - viss, kas Jums jādara, ir jāpiesaka dalība konkursā - Skaistākais ELATUS® Era lauko lauks. Reğistrēties šeit: skaistaka-lauka-konkurss.agriclub.lv.

ELATUS® Era lauks
Nosacījumi ir ļoti vienkārši: Pirmkārt, Jums jāiegādājas fungicīds ELATUS® Era, kuram piemīt sistēmiskas un kontakta iedarbības īpašības, nodrošinot pilnīgu lapas aizsardzību. Otrkārt, izvēlētajam laukam jāpielieto iegādātais fungicīds - ELATUS® Era.

Nofotogrāfējiet lauku, kurā pielietots ELATUS® Era. Aicinām, Jūs augšupielādēt fotoattēlu ar tā nosaukumu un īsu skaistākā lauka aprakstu vietnē: skaistaka-lauka-konkurss.agriclub.lv.

ELATUS® Era lauks
Skaistākā ELATUS® Era lauka konkursa finālā iekļūs 4 zemnieku saimniecības no dažādiem Latvijas reģioniem. Visiem finālistiem piešķirs īpašas balvas, bet uzvarētājs iegūs īpašas brīvdabas vakariņas savā laukā trīsdesmit personām - ģimenei un tuvākajiem draugiem. Gardēžu ēdiena degustācija kopā ar šefpavāru, sarunām un dzīvo mūziku - garantējot neaizmirstamu vakaru kādam no laimīgajiem.

Visi Agriclub dalībnieki, kas piedalās konkursā, saņems papildu lojalitātes punktus par ELATUS® Era fungicīda iegādi. Tiesības piedalīties ir arī lauksaimniekiem, kuri nav Agriclub lojalitātes programmas dalībnieki.

Sekojiet jaunumiem, par konkursu Skaistākais ELATUS® Era lauks, vietnē: skaistaka-lauka-konkurss.agriclub.lv un Syngenta Facebook kontā.